Connect with us

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport_31 Αυγούστου – 12 Σεπτεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ NOVASPORTSEUROSPORT

(31 Αυγούστου – 12 Σεπτεμβρίου)

 

 

Τετάρτη 31-8-2022

 

00:15 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 11ο Ετάπ (Eurosport1)

17:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

20:00 Ligue 1 – 5η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Ναντ (Novasports3)

20:00 Ligue 1: Λιόν-Οσέρ (Novasports5)

20:00 Ligue 1: Μονακό-Τρουά  (Novasports6)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

21:30 Premier League: Μάντσεστερ Σίτι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Prime)

21:30 Premier League: Άρσεναλ-Άστον Βίλα (Novasports4)

21:30 Premier League: Μπόρνμουθ-Γουλβς (Novasports Start)

21:45 Premier League: Γουέστ Χαμ-Τότεναμ (Novasports2)

22:00 Premier League: Λίβερπουλ-Νιούκαστλ (Novasports Premier League)

22:00 Ligue 1: Τουλούζ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3)

22:00 Ligue 1: Λιλ-Νις (Novasports5)

22:00 Ligue 1: Μαρσέιγ-Κλερμόν (Novasports6)

23:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

24:00 Premier League The Show (Novasports Premier League)

 

 

Πέμπτη 1-9-2022

 

00:15 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 28η αγωνιστική: Columbus Crew-Inter Miami CF (Novasports Prime)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 12ο Ετάπ (Eurosport1)

17:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

22:00 Premier League: Λέστερ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports Premier League)

23:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

 

 

Παρασκευή 2-9-2022

 

00:15 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 13ο Ετάπ (Eurosport1)

17:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

19:30 Bundesliga 2 – 7η αγωνιστική: Χαϊντενχαϊμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports3)

20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

20:00 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Γυναικών – 10η αγωνιστική: Ελλάδα-Ουαλία (Novasports Start)

20:30 The Betsson Matchday Preview (Μ) (Novasports Prime)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

21:30 Bundesliga – 5η αγωνιστική: Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ (Novasports Prime)

21:45 Jupiler Pro League – 7η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Σερκλ Μπριζ (Novasports2)

22:00 La Liga – 4η αγωνιστική: Θέλτα-Κάδιθ (Novasports1)

22:00 La Liga 2 – 4η αγωνιστική: Λεγανές-Εϊμπάρ (Novasports4)

23:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

 

 

Σάββατο 3-9-2022

 

00:15 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

13:00 Κανόε – Σλάλομ (Eurosport1)

13:30 Premier League Kick Off (Novasports Premier League)

14:30 Premier League – 6η αγωνιστική: Έβερτον-Λίβερπουλ (Novasports Premier League)

15:00 La Liga: Μαγιόρκα-Χιρόνα (Novasports1)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 14ο Ετάπ (Eurosport1)

16:00 Matchday Live (Novasports Prime)

16:30 Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)

16:30 Bundesliga: Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)

16:30 Bundesliga: Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ (Novasports News)

16:30 Bundesliga: Στουτγκάρδη-Σάλκε (Novasportsextra1)

16:30 Bundesliga: Βόλφσμπουργκ-Κολωνία (Novasportsextra2)

16:30 Bundesliga: Μπόχουμ-Βέρντερ (Novasportsextra3)

17:00 Premier League: Τότεναμ-Φούλαμ (Novasports Premier League)

17:00 Premier League: Τσέλσι-Γουέστ Χαμ (Novasports 2)

17:00 Premier League: Νιούκαστλ-Κρίσταλ Πάλας (Novasports4)

17:00 Premier League: Μπρέντφορντ-Λιντς Γιουνάιτεντ (Novasports5)

17:00 Premier League: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπόρνμουθ (Novasports6)

17:00 Premier League: Γουλβς-Σαουθάμπτον (Novasports Start)

17:15 La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις (Novasports1)

17:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

19:00 Matchday Live (Novasports Prime)

19:30 Premier League: Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports Premier League)

19:30 La Liga: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports Prime)

19:30 Bundesliga: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία (Novasports3)

19:45 Eredivisie: Τβέντε-Άιντχοφεν (Novasports2)

20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

20:00 Ligue 1: Λιόν-Ανζέ (Novasports Start)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30 Bundesliga 2: Αμβούργο-Καρλσρούη (Novasports3)

22:00 La Liga: Σεβίλλη-Μπαρτσελόνα (Novasports1)

22:00 Ligue 1: Ναντ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)

22:00 Eredivisie: Go Ahead Eagles-Φέγενορντ (Novasports Start)

23:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

 

 

Κυριακή 4-9-2022

 

00:15 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

02:30 Αγώνες πυγμαχίας WGP 66 (Novasports6)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

13:00 Αγώνες One Make (Eurosport1)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 15ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Ligue 1: Μονπελιέ-Λιλ (Novasports Prime)

14:30 Bundesliga 2: Σαντχάουζεν-Καϊζερσλάουτερν (Novasports3)

14:30 Jupiler Pro League: Άντερλεχτ-Λέουβεν (Novasports4)

15:00 La Liga: Οσασούνα-Βαγιεκάνο (Novasports1)

16:00 Ligue 1: Ρενς-Λανς (Novasports Prime)

16:00 Premier League: Μπράιτον-Λέστερ (Novasports Premier League)

16:30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ-Χέρτα (Novasports Start)

17:00 Jupiler Pro League: Αντβέρπ-Βέστερλο (Novasports4)

17:15 La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Εσπανιόλ (Novasports1)

17:15 Serie B – 4η αγωνιστική: Σουντιρόλ-Πίζα (Novasports6)

17:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

18:00 Premier League The Show (Novasports Premier League)

18:05 Ligue 1: Τρουά-Ρεν (Novasports2)

18:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Παναιτωλικός (Novasports Prime)

18:30 Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ (Novasports Premier League)

18:30 Bundesliga: Γκλάντμπαχ-Μάιντς (Novasports3)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

19:30 La Liga: Βιγιαρεάλ-‘Ελτσε (Novasports1)

20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

20:30 Premier League The Show (Novasports Premier League)

20:45 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)

21:45 Ligue 1: Νις-Μονακό (Novasports2)

22:00 La Liga: Βαλένθια-Χετάφε (Novasports1)

23:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

23:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

 

 

Δευτέρα 5-9-2022

 

00:15 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

00:55  Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 29η αγωνιστική: Portland Timbers-Atlanta United FC (Novasports Start)

01:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

17:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

18:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

20:00 Monday Football Club (Novasports Prime)

20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

22:00 La Liga: Βαγιαδολίδ-Αλμερία (Novasports Prime)

22:00 La Liga 2: Οβιέδο-Λεβάντε (Novasports1)

22:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Φάση των «16» (Novasports5)

23:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

00:15 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

 

 

Τρίτη 6-9-2022

 

01:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 16ο Ετάπ (Eurosport1)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)

21:45 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Γυναικών – 10η αγωνιστική: Γαλλία-Ελλάδα (Novasports Start)

22:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Φάση των «16» (Novasports5)

 

___________________________________________________________________________

 

Τετάρτη 7-9-2022

 

01:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 17ο Ετάπ (Eurosport1)

19:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Α’ Προημιτελικός (Novasports5)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)

20:00 Ligue 1 – 2η αγωνιστική (εξ αναβολής):  Λοριάν-Λιόν (Novasports Prime)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)

22:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Β’ Προημιτελικός (Novasports5)

 

___________________________________________________________________________

 

Πέμπτη 8-9-2022

 

01:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport1)

19:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Γ’ Προημιτελικός (Novasports5)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν (Eurosport1)

19:20 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)

21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν (Eurosport1)

22:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Δ’ Προημιτελικός (Novasports5)

___________________________________________________________________________

 

Παρασκευή 9-9-2022

 

01:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 19ο Ετάπ (Eurosport1)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Τελικός (Eurosport1)

19:20 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 3ο Ετάπ (Euroosport2)

19:30 Bundesliga 2 – 8η αγωνιστική: Χολστάιν Κίελ-Αμβούργο (Novasports Prime)

20:30 The Betsson Matchday Preview (Μ) (Novasports3)

20:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΕΜΠΕΚ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

21:30 Bundesliga – 6η αγωνιστική: Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

21:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)

21:45 Jupiler Pro League – 8η αγωνιστική (Novasports2)

22:00 Ligue 1 – 7η αγωνιστική: Λανς-Τρουά (Novasports Prime)

22:00 La Liga – 5η αγωνιστική: Χιρόνα-Βαγιαδολίδ (Novasports1)

22:00 La Liga 2 – 5η αγωνιστική: Λας Πάλμας-Λεγανές (Novasports Start)

 

 

___________________________________________________________________________

 

Σάββατο 10-9-2022

 

01:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)

11:00 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Προκριματικός αγώνας Spa, Βέλγιο 1η ημέρα (Novasports6)

13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 20ο Ετάπ (Eurosport1)

13:30 Premier League Kick Off (Novasports Premier League)

14:30 Premier League – 7η αγωνιστική: Φούλαμ-Τσέλσι (Novasports Premier League)

14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Κύριος αγώνας Spa, Βέλγιο 1η ημέρα (Novasports6)

14:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΓΑΛΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

15:00 La Liga: Βαγιεκάνο-Βαλένθια (Novasports1)

16:00 Matchday Live (Novasports Prime)

16:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΓΑΛΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

16:10 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού Trophy Race, Βέλγιο 1η ημέρα (Novasports6)

16:30 Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)

16:30 Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη (Novasports3)

16:30 Bundesliga: Λειψία-Ντόρτμουντ (Novasports5)

16:30 Bundesliga: Χέρτα-Λεβερκούζεν (Novasportsextra1)

16:30 Bundesliga: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ (Novasportsextra2)

16:30 Bundesliga: Χόφενχαϊμ-Μάιντς (Novasports News)

17:00 Premier League: Λίβερπουλ-Γουλβς (Novasports Premier League)

17:00 Premier League: Λέστερ-Άστον Βίλα (Novasports2)

17:00 Premier League: Μπόρνμουθ-Μπράιτον (Novasports4)

17:00 Premier League: Σαουθάμπτον-Μπρέντφορντ (Novasports Start)

17:15 La Liga: Εσπανιόλ-Σεβίλλη (Novasports1)

18:00 Ligue 1: Παρί  Σεν Ζερμέν-Μπρεστ (Novasports6)

19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Τελικός (Eurosport1)

19:00 Matchday Live (Novasports Prime)

19:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Α’ Ημιτελικός (Novasports5)

19:20 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)

19:30 La Liga: Κάδιθ-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα – 4η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός (Novasports2)

19:30 Bundesliga: Σάλκε-Μπόχουμ (Novasports3)

19:30 Premier League: Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ (Novasports Premier League)

19:45 Eredivisie – 6η αγωνιστική: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports Start)

21:00 Αναρρίχηση (Eurosport2)

21:30  Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30 Bundesliga 2: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χάνσα Ροστόκ (Novasports3)

22:00 La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα (Novasports1)

22:00 Ligue 1: Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports2)

22:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Β’ Προημιτελικός (Novasports5)

22:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Τελικός (Eurosport1)

22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS – 30η αγωνιστική Nashville SC-Los Angeles Galaxy (Novasports6)

 

___________________________________________________________________________

Κυριακή 11-9-2022

 

04:30 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες του Φούτζι (Eurosport1)

11:00 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Προκριματικός αγώνας Spa, Βέλγιο 2η ημέρα (Novasports6)

12:40 Αγώνες One Make (Eurosport1)

13:00 ΤΡΙΑΘΛΟ (Eurosport2)

14:00 Ligue 1: Στρασμπούρ-Κλερμόν (Novasports Prime)

14:30 Bundesliga 2: Ζανκτ Πάουλι-Σαντχάουζεν (Novasports3)

14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Κύριος αγώνας Spa, Βέλγιο 2η ημέρα (Novasports6)

14:30 Jupiler Pro League – 8η αγωνιστική (Novasports Start)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)

15:00 La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης-Μαγιόρκα (Novasports1)

15:30 Eredivisie: Άιντχοφεν-Βάαλβικ (Novasports4)

16:00 Premier League: Γουέστ Χαμ-Νιούκαστλ (Novasports Prime)

16:00 Premier League: ‘Αρσεναλ-Έβερτον (Novasports Premier League)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΦΟΥΡΜΙΕ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

16:10 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Trophy Race Spa, Βέλγιο 2η ημέρα (Novasports6)

16:30 Bundesliga: Κολωνία-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)

17:15 La Liga: Έλτσε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)

18:00 Premier League The Show (Novasports Premier League)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 21ο Ετάπ (Eurosport1)

18:05 Ligue 1: Ρεν-Οσέρ (Novasports2)

18:30 Bundesliga: Φράιμπουργκ-Γκλάντμπαχ (Novasports Prime)

18:30 Premier League: Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports Premier League)

19:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Μικρός Τελικός (Novasports5)

19:30 La Liga: Χετάφε-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)

19:30 Jupiler Pro League – 8η αγωνιστική (Novasports6)

20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Τελικός (Eurosport2)

20:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

20:30 Premier League The Show (Novasports Premier League)

21:00 Eredivisie: Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports4)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports Prime)

21:30 Serie B – 5η αγωνιστική (Novasports Start)

21:45 Ligue 1: Μονακό-Λιόν (Novasports2)

22:00 La Liga: Μπέτις-Βιγιαρεάλ (Novasports1)

22:00 FIVB Volleyball Men’s World Championship Τελικός (Novasports5)

22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

22:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Τελικός (Eurosport1)

23:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

___________________________________________________________________________

Δευτέρα 12-9-2022

 

18:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports Prime)

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports Prime)

21:00 Monday Football Club (Novasports Prime)

22:00 La Liga: Αλμερία-Οσασούνα (Novasports1)

22:00 La Liga 2: Εϊμπάρ-Γρανάδα (Novasports Start)

22:00 Premier League: Λιντς Γιουνάιτεντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Premier League)

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

More in ΑΘΛΗΤΙΚΑ